Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίων

Βρυώνη Άννα

Ιδιοκτήτρια Πρατηρίου Καυσίμων

Θειακός Μιλτιάδης

Ιδιοκτήτης Επιχείρησης Εστίασης

Λύγδας Σπυρίδων

Πολιτικός Μηχανικός

Πολίτης Κωνσταντίνος

Έμπορος

Σολδάτου Κωνσταντίνα

Συνταξιούχος λογίστρια

Φατούρος Στέφανος

Υπ. Κέντρου Υγείας Βασιλικής

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Ελλομένου

Βελίδου-Ζαβερδινού Ελένη

Νομικός

Βονιτσάνου Ειρήνη

Κοινωνική Λειτουργός

Γαζής Κωνσταντίνος

Σμηναγός ε.α.

Καββαδά Βασιλική

Επιχειρηματίας

Κονιδάρης Κρίτων

Συνταξιούχος του Εμπ. Ναυτικού

Σκλαβενίτης Σταύρος

Φαρμακοποιός

Σταύρακα-Κρητικού Σταυρούλα

Φωτογράφος

Φίλιππας Βασίλειος

Υπ. Αγροτικού Συν/σμού Λευκάδας

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Καλάμου

Καρβούνης Σπυρίδων

Πολιτικός Μηχανικός

Μπουλιέρη Καλή

Χειρούργος Οδοντίατρος

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Καρυάς

Αραβανής Γεώργιος

Γεωπόνος

Κατωπόδης Κων/νος (Λιανός)

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Καστού

Πυλαρινός Διονύσιος

Αντισμήναρχος ε.α.

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Λευκάδος

Βανδώρου Κωνσταντίνα

Ιδιοκτήτρια Εμπορικής Επιχείρησης

Βικέντιος Νικόλαος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Γαζής Γεώργιος

Ιδιωτικός υπάλληλος

Γάκη-Ράπτη Ευαγγελία

Ελεύθερη Επαγγελματίας

Γεωργάκη Λαμπρινή

Ιδιοκτήτρια Γυμναστηρίου

Δήμου-Θεοχάρη Ευτυχία

Ελεύθερη Επαγγελματίας

Καββαδάς Νικόλαος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Κατηφόρης Νικόλαος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Κάτσενου Γεωργία

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής

Κατσιγιάννης Αλέξανδρος

Ιδιοκτήτης επιχειρήσεων

Κατωπόδη Νίκη

Εκπαιδευτικός

Κολλόκας Μάριος

Φοιτητής

Κολυβάς Ευλάμπιος

Συντ. τραπεζικός υπάλληλος

Λάζαρης Ιωάννης

Ιδιοκτήτης τουριστικού γραφείου

Λάντον Μάργκαρετ Άνν

Ελεύθερη Επαγγελματίας

Μάλφας Πρόδρομος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Μαστρογιαννίτη Μαρία

Οικονομολόγος

Μπουρσινός Γρηγόριος

Αγρονόμος Τοπογράφος Μηχανικός

Πίπερη-Νιάνια Κωνσταντίνα

Ιδιωτική υπάλληλος

Ρόκκος Στυλιανός

Ιατρός Ακτινοδιαγνώστης

Ροντογιάννη Κων/να (Τιτίνα)

Εκπαιδευτικός

Σολδάτος Χαρίλαος (Μπάμπης)

Έμπορος

Συκιώτης Ιωάννης

Ιδιωτικός υπάλληλος

Τσιρογιάννης Γεώργιος

Αντιστράτηγος ΕΛ.ΑΣ. ε.α.

Τυπάλδος Νικόλαος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Υφαντής Αλέξανδρος

Κτηνίατρος

Φακιολάς Νικόλαος

Επαγγελματίας Οδηγός

Φραγκούλη Ευαγγελία

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής

Raemen Ilse Irma Lepoldina

Ελεύθερη Επαγγελματίας

Υποψήφιοι Εκλογικής Περιφέρειας Σφακιωτών

Γεωργάκη Χριστίνα

Ελεύθερη Επαγγελματίας

Λάζαρης Νικόλαος

Συνταξιούχος Λιμενικού Σώματος

Σμπούκη-Γράψα Μαρία

Ελεύθερη Επαγγελματίας

Skip to content